Operator CNC Frezarki 5-osiowej (Okolice Eindhoven/Valkenswaard). in Eindhoven

  • Overig
  • Fulltime
  • Eindhoven
  • €2800 - €3500 Per maand
  • 09-10-2023

Poszukujemy operatora CNC Frezarki (5-osiowej) do nowoczesnego parku maszynowego

Wij bieden

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (€2800 - €3500 Bruto).
  • Stałe godziny pracy (40 godz. Tygodniowo).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Nowoczesny park maszynowy.

Over de functie

Twoje obowiązki:

  • Obsługa i regulacja maszyny.
  • Programowanie maszyn (Mozliwosc przeszkolenia)
  • Praca z precyzją i produkcja serii.

Over jou

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze frezowania CNC.
  • Znajomość narzędzi i materiałów.
  • Dokładność
  • Pasja do technologii i jakość pracy.
  • Język angielski lub holenderski.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Riecra je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.