Pracownik produkcji in Eindhoven

  • Inpakker
  • Fulltime
  • Eindhoven
  • €2593 - €2800 Per maand
  • 13-06-2023

Dla naszego klienta (Okolice Valkenswaard) zajmującym się obróbką chromowanych powierzchni poszukujemy zmotywowanych pracowników.

Wij bieden

- Praca na zmiany dzienne od 08:00 do 17:00.

- Mozliwosc nadgodzin

- € 12,47 brutto na godzinę

- Wypłaty tygodniowe / 4 tygodniowe.

- Zwrot kosztów dojazdu (max.35km).

- Praca na dłuższy okres czasu.

Over de functie

- Praca polega na przygotowywaniu zamówień

- Zawieszaniu elementów

- Kontrola jakości.

Over jou

- Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego.

- Chęci do pracy.

- Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Riecra je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.