Pracownik magazynu in Eindhoven

  • 32 - 40 uur
  • Eindhoven
  • 12-05-2023

Introductie

Jako pracownik magazynu jesteś odpowiedzialny za prawidłowe wykonywanie różnych czynności magazynowych. Będziesz pracować na zmianę w różnych działach, takich jak magazyn, eksport, inbound i pakowanie. Raportujesz do swojego lidera zespołu.

Over het bedrijf

Nasz klient została założona w 1954 roku jako hurtownia akcesoriów samochodowych, rowerowych, motocyklowych i ciężarowych i przez lata rozwinęła się w międzynarodową firmę docierającą do tysięcy klientów na całym świecie. Mądrze przemyślany asortyment ponad 10 000 pozycji jest dostarczany do hurtowników, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych, handlu i kanału DIY. Od lat nas klient jest liderem na rynku w Beneluksie, z ambicją dalszego rozwoju międzynarodowego, zarówno online jak i offline, jako specjalista B2B z unikalną koncepcją one-stop-shopping.

Nasza firma jest zorientowana na klienta i usługi, z uczciwością, bez nonsensu, koleżeńska, nieformalna i zorientowana na rozwiązania. Oprócz ciężkiej pracy cenimy sobie koleżeństwo, jakość i wiedzę. Jeśli do nas dołączysz, będziesz miał około 100 kolegów, którzy będą z Tobą współpracować, aby jak najlepiej wykorzystać każdy dzień.

Over de functie

Jako pracownik magazynu jesteś odpowiedzialny za prawidłową realizację różnych zadań magazynowych. Jesteś wdrożony w różnych działach, takich jak magazyn, eksport, inbound i pakowanie. Raportujesz do swojego lidera zespołu.

Do Twoich głównych zadań należy:

  • Kompletowanie zamówień;
  • Pakowanie zebranych zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki;
  • Sprawdzanie i przechowywanie towarów przychodzących;
  • Zarządzanie zapasami;
  • Utrzymywanie środowiska pracy i sprzętu w czystości i porządku.

Wat vragen wij van jou

  • Dobrej znajomości języka holenderskiego i/lub angielskiego;
  • Doświadczenie w pracy logistycznej jest dodatkowym atutem;
  • Rozpoznajesz siebie w następujących słowach kluczowych: czujny, dokładny, elastyczny i zaangażowany

Wat bieden wij jou

  • Wynagrodzenie początkowe 13,70 euro za godzinę bez dodatku zmianowego;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na 2 zmiany w godzinach 06.00-15.00 i 15.00-00.00;
  • Przyjemne środowisko pracy z kulturą "no-nonsense".

Sollicitatie proces

Zapraszamy do składania aplikacji. Chcielibyśmy usłyszeć, dlaczego chcesz pracować dla ten klient i dlaczego uważasz, że nadajesz się na to stanowisko. Oczywiście, chcielibyśmy również otrzymać Twoje CV. Możesz je wysłać na adres jobs@upforce.com.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Upforce je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.