Pracownik sortowni PostNL in Venlo

  • Fulltime
  • Venlo
  • 06-06-2023
Over de functie

Będziesz pracować w centrum sortowania. Krótko mówiąc, będziesz sortować paczki przychodzące do centrum sortowani według kodów pocztowych, a następnie układać je na wózkach rolkowych. Wszystko to oczywiście po to, aby paczki mogły być logicznie i na czas dostarczone do klientów. Istnieje kilka lokalizacji pracy; Utrecht, Zaltbommel, Nieuwegein, Venlo, Born i Son.

O wakacie

Pierwszy tydzień rozpoczniesz z trenerem w celu przeprowadzenia procesu szkoleniowego. Na początku każdego dnia rozpoczniesz od spotkania, aby podzielić zadania i plan pracy.

Do Twoich obowiązków należy;

  • Umieść wszystkie przychodzące paczki na taśmie;
  • Sortowanie wszystkich paczek otrzymanych z całej Holandii według kodów pocztowych.

Czego się spodziewać;

  • Praca może być wymagająca fizycznie (pudełka mogą ważyć do 20 kg);
  • Ponieważ samochody dostawcze ładują i rozładowują się przez cały dzień, w zimie w środku może być zimno. Noszenie kurtki na terenie magazynu jest niedozwolone, więc upewnij się, że masz ciepłe ubrania.

O co cię prosimy

  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin;
  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego;
  • Jesteś elastyczny jeśli chodzi o godziny pracy;
  • Masz doświadczenie w logistyce;
  • Jesteś prawdziwym graczem zespołowym i lubisz pracować z innymi;
  • Masz proaktywne podejście do pracy i lubisz podejmować inicjatywę.

Co oferujemy Państwu

  • Praca na pełny etat w wymiarze 38 lub 40 godzin tygodniowo;
  • Godziny pracy są zróżnicowane w zależności od zmiany dziennej i zmianowej;
  • Wynagrodzenie godzinowe brutto w wysokości 11,38 euro;
  • Dodatek za sobotę 40% i dodatek za niedzielę 100%;
  • Dodatek za dojazdy od 5 kilometrów;
  • Szansa na długoterminowy kontrakt bezpośrednio z klientem przy dobrych wynikach.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Upforce je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.