Pracownik magazynu Jan Linders in Bergen

  • Bergen
  • 06-06-2023
Over de functie

Będziesz pracować w centrum dystrybucyjnym z niższymi i normalnymi temperaturami. Klient jest najistotniejszym supermarketem w południowej części Holandii. Znajdziesz tam świeże produkty, które są obficie dostępne w tym regionie. Ponieważ klient zrozumiał i przyjął smak południa, od 50 lat łączy ludzi ze sobą i z otaczającym ich światem.

Miejsce pracy znajduje się w Bergen ( Limburg ).

Jako pracownik magazynu wraz ze swoim zespołem jesteś odpowiedzialny za kompletowanie zamówień, aby mogły być one dostarczone na czas i prawidłowo. Zamówienia są kompletowane przy użyciu skanera ręcznego i EPT. Razem z kolegami wykonujesz wszystkie wspólne zadania, takie jak sprzątanie, porządkowanie i wybieranie produktów. Jesteś czujny, odpowiedzialnie obchodzisz się ze wszystkimi produktami i jesteś elastyczny. Istnieją zarówno normalne, jak i chłodne miejsca pracy.

Wat vragen wij van jou

  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin;
  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego;
  • Jesteś elastyczny jeśli chodzi o godziny pracy;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w logistyce;
  • Jesteś prawdziwym graczem zespołowym i lubisz pracować z innymi;
  • Masz proaktywne podejście do pracy i lubisz podejmować inicjatywę.

Wat bieden wij jou

  • Praca na cały etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo;
  • Czas pracy w systemie 2 zmianowym;
  • Wynagrodzenie godzinowe brutto 14,15 euro;
  • Dodatek za sobotę 40% i dodatek za niedzielę 100%;
  • Szansa na długoterminowy kontrakt bezpośrednio z klientem przy dobrych wynikach.

Sollicitatie proces

Chcielibyśmy zaprosić Cię do złożenia aplikacji. Chcielibyśmy usłyszeć, dlaczego chcesz pracować w ten klient i dlaczego uważasz, że nadajesz się na to stanowisko. Oczywiście, chcielibyśmy również otrzymać Twoje CV. Możesz je wysłać pocztą elektroniczną na adres jobs@upforce.com

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Upforce je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.