Mechanik skuterów Berkel- Enschot in Berkel-Enschot

  • Fulltime
  • Berkel-Enschot
  • €14 - €15 Per uur
  • 11-05-2023
Over de functie

Firma:

Firma została założona 13 lat temu i zajmuje się skupem i sprzedażą skuterów i skuterów motorowych, konserwacją i naprawą skuterów i skuterów motorowych oraz sprzedażą części używanych i nowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie dobrej jakości i wysokiego poziomu usług, z których korzystamy z ulgą dla naszych klientów.

Nasz klient jest uznanym sprzedawcą wszystkich marek A. Na przykład: Piaggio, Vespa, Aprilia, SYM, Peugeot, Kymco, NIU i Italjet.

Ich zespół składa się z 9 zmotywowanych pracowników. Zespół uczestniczący w warsztatach składa się z 4 osób.

Co bedziesz robic:

  •  Konserwacja, naprawy, przygotowanie i naprawa uszkodzeń wszystkich typów nowych i młodych skuterów i skuterów motorowych.
  •  Przygotowanie nowych i używanych skuterów.
  •  Montaż akcesoriów
  •  Użytkownik może samodzielnie wykrywać i usuwać usterki.
  •  Wymiana opon za pomocą maszyny do opon.

Czego oczekujemy:

  •  Udokumentowane doświadczenie zawodowe i/lub ukończone szkolenie zawodowe.
  • Dostępne minimum 24 godziny.
  •  Jesteś entuzjastą i postrzegasz problem techniczny jako wyzwanie.
  •  Potrafisz pracować w małej i dynamicznej firmie, w której planowanie może zmieniać się z godziny na godzinę.
  •  Kiedy jest dużo pracy, wiesz, jak ustalić właściwe priorytety.
  •  Czujesz się odpowiedzialny i jesteś wystarczająco wykwalifikowany, aby pracować z polityką na skuterze klienta, to jest w dobrych rękach z tobą.
  •  Masz ambicje, aby rozwijać się w firmie.
  •  Masz co najmniej prawo jazdy na motorower.
  •   Jezyk angielski
  •  Wlasne zakwaterowanie

Co oferujemy

Oferujemy ambitną pracę w zmotywowanym zespole. Twoje miejsce pracy jest wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, i pracujesz na solidnych materiałach. Jako mechanik w Scootergoods będziesz miał do dyspozycji własną skrzynkę z narzędziami, stół warsztatowy i most. Oferujemy możliwość uczestniczenia w kursach dla dealerów i doskonalenia zawodowego. Możesz liczyć na to, że będziemy ściśle zaangażowani we wszystkie aspekty warsztatu, a my zaoferujemy Ci potrzebne wskazówki. Z nami nie jesteś sam, pracujemy jako zespół. Twoje wynagrodzenie jest zgodne z cenami rynkowymi i będzie wypłacane co miesiąc. Jest to bardzo zróżnicowane i cenione stanowisko.

Dodatkowo:

  • 14-15 euro za godzinę
  •  Skuter firmowy
  • Zniżka pracownicza
  • gratisowe szkolenia w naszej akademii online

Dlaczego chcesz dla nas pracować

Będziesz mieć zmotywowanych kolegów, którzy docenią i pomogą Ci podczas okresu szkolenia. Nasze dni robocze trwają od wtorku do soboty. W tygodniu będziesz pracować od 9.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 17.00.  W sobotę po południu pijemy razem drinki na rozpoczęcie weekendu. Lubimy też imprezować i organizować regularne wyjścia z kolegami, aby podziękować za ich wysiłek. Oferujemy możliwość prowadzenia skutera służbowego, a także możliwość pracy nad skuterem w warsztacie w czasie wolnym od pracy.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support