Sprzątaczka in Bergen

  • Fulltime
  • Bergen
  • 22-04-2023
Over de functie

Poszukujemy zmotywowanej osoby do sprzątania, która wzmocni nasz zespół. Jako sprzątaczka jesteś odpowiedzialna za sprzątanie i utrzymanie naszej szkoły, tak aby pozostawała czysta i higieniczna dla naszych uczniów i pracowników.

Over het bedrijf

Zadania i obowiązki:
- sprzątanie sal klasowych, korytarzy, klatek schodowych, toalet oraz innych pomieszczeń przynalezących do kompleksu szkolnego
- sprzątanie biurek, stołów, podłóg oraz innych powierzchni
- uzupełnianie papieru toaletowego, mydła oraz reczników
- raportowanie o wystąpieniu ewentualnych problemów
- znajomość i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
- ewentualne wykonywanie innych obowiązków

Wymagania:
- doswiadczenie jest dodatkowym atutem
- samodzielność i zorganizowanie
- Szczegółowość i dokładność
- rzetelnośc i słowność
- elestyczność i cheć do pracy w innych godzinach - w porozumieniu

Wat bieden wij jou

Co oferujemy:
- pełna wyzwań funkcja w super zabawnym środowisku
- wypłaty zgodne z CAO (od 12.15€)
- Fajne środowisko pracy i sympatyczni współpracownicy

Wat vragen wij van jou

Czy jesteś pracownikiem jakiego szukamy? Zadzwoń lub wyslij wiadomość na 06-43498502

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Matrix Personeel je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Matrix Personeel