Lakiernik samochodowy in Eindhoven

  • Overig
  • Fulltime
  • Eindhoven
  • €13.50 - €17.50 Per maand
  • 20-04-2023
Over de functie

Dla naszego klienta z siedzibą w Eindhoven oraz Sint Oedenrode poszukujemy lakiernika samochodowego.

Wij bieden

Oferujemy :

- Stawka w zależności od umiejętności i doświadczenia €13,50 €- €17,50

- Możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

- Zwrot kosztów dojazdów bądź auto służbowe

- Możliwości rozwoju i awansu

- Bezpłatny kurs języka holenderskiego

Jako lakiernik samochodowy jesteś odpowiedzialny za staranną naprawę uszkodzeń samochodów osobowych. Ponadto jesteś odpowiedzialny za szlifowanie, szpachlowanie oraz profesjonalne lakierowanie samochodów i części.

Over jou

O Tobie :

- Posiadanie dyplomu lakiernika samochodowego

- Doświadczenie jako lakiernik samochodowy

- Wystarczająco zmotywowany do samodzielnej pracy

- Posiadanie prawa jazdy kat B.

- Chęć uczenia się nowych technik

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego / mile widziana znajomość języka Holenderskiego.

- Sumienność i zaangażowanie.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Riecra je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.