Blacharz samochodowy in Eindhoven

  • Overig
  • Fulltime
  • Eindhoven
  • €13.50 - €17.50 Per maand
  • 20-04-2023
Over de functie

Dla naszego klienta z siedzibą w Eindhoven oraz w Sint Oedenrode poszukujemy blacharza samochodowego.

Wij bieden

Oferujemy :

- Stawka w zależności od umiejętności i doświadczenia €13,50 €- €17,50

- Możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

- Zwrot kosztów dojazdów bądź auto służbowe

- Możliwości rozwoju i awansu

- Bezpłatny kurs języka holenderskiego

Wspólnie ze współpracownikami dbacie o to, aby uszkodzone samochody zostały profesjonalnie naprawione. Jesteś odpowiedzialny za usunięcie wgnieceń i/lub wymianę blachy, demontaż i montaż części. Ponadto analizujesz komunikaty o błędach w systemie pojazdu i ustalasz plan działania.

Over jou

O Tobie :

- Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie blacharz samochodowy.

- Doświadczenie jako blacharz samochodowy.

- Masz dobre rozeznanie techniczne.

- Posiadanie prawa jazdy kat B.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego / mile widziana znajomość języka Holenderskiego.

- Sumienność i zaangażowanie.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Riecra je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.