Mechanik Tilburg Noord in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • €13.72 - €16.30 Per uur
  • 27-03-2023
Over de functie

Firma:

Firma produkuje wentylatory i systemy odciągowe dla przemysłu przetwórczego oraz produkuje rozwiązania w zakresie strumieniowania i natryskiwania, od 50-litrowego kotła do kompletnej kabiny.

Czego oczekujemy:

  • Masz wiedzę techniczną i doświadczenie w montażu, chociaż motywacja jest  ważniejsza niż doświadczenie.
  • Masz wykształcenie techniczne lub przynajmniej masz techniczne zainteresowania i jesteś w stanie pracować samodzielnie i dokładnie
  • Chcesz się uczyć nowych rzeczy!
  • Ponadto jesteś elastyczny w zakresie godzin pracy, ponieważ dzień pracy nie zawsze kończy się o godzinie 17.00.
  • Mieszkasz w promieniu 20 km od Tilburga
  • mówisz dobrze po angielsku.

  • W przypadku tego wakatu posiadanie prawa jazdy B oraz certyfikatu VCA jest dodatkowym atutem.
  • Czy nie masz, lub nie masz ważnego certyfikatu VCA? W takim razie załatwimy to za Ciebie! Dotyczy to również uprawnień na wózki widłowe i podesty powietrzne.

Czym się zajmujesz?

Jako technik będziesz konserwować i montować różnego rodzaju instalacje i systemy, m.in.

wentylatory przemysłowe i instalacje filtracyjne, w naszej firmie, ale także w terenie w Holandii

ale także sporadycznie w Belgii i Niemczech. Podczas swojej pracy zawsze jesteś razem z kolegą, który ma już m.in.

kilkuletnie doświadczenie w branży i również chętnie nauczy Cię wszystkich sztuczek.

Co oferujemy.

  •  Dużą swobodę i odpowiedzialność.
  •  Będziesz pracować w samodzielnie zarządzanym zespole, gdzie przedsiębiorczość i inicjatywa są doceniane.
  •  Praca w małym, przyjaznym zespole
  •  Umowa z wyraźną perspektywą umowy stałej.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support