Malarz proszkowy / Lakiernik in Eindhoven

  • Overig
  • Fulltime
  • Eindhoven
  • €28080 - €35000 Per maand
  • 24-03-2023
Over de functie

Firma z 70 letnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki metali i powierzchni tworzyw sztucznych .

Specjalizująca się w malowaniu proszkowym, lakierowaniu na mokro, a także montażu produktów poszukuje doświadczonego malarza proszkowego / lakiernika.

Wij bieden

  • Stawka w zależności od umiejętności i doświadczenia €13,50 €- €16,50
  • Możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zwrot kosztów dojazdów bądź auto służbowe
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bezpłatny kurs języka holenderskiego

Twoja praca polega na ręcznym malowaniu elementów metalowych wymagających dodatkowej uwagi.

Ustawianiu maszyny proszkowej oraz robota, codziennej konserwacji maszyny i samodzielnego wytwarzania farb, zadaniach administracyjnych związanych z malowaniem proszkowym, utrzymywaniu kabiny proszkowej i związanych z nią instalacji w czystości i porządku . Monitorujesz jakość poprzez pomiary i kontrole zgodnie z przepisami.

Over jou

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego / mile widziana znajomość języka Holenderskiego
  • Doświadczenie w malowaniu proszkowym lub na mokro
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność , sumienność i zaangażowanie

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Riecra je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.