PRACOWNIK PRODUKCYJNY 3 ZMIANY RUCPHEN in Rucphen

  • Fulltime
  • Rucphen
  • €14.68 - €17.50 Per uur
  • 13-03-2023
Over de functie

Firma:

Dla naszego nowego klienta w Rucphen koło Etten-Leur/ Roosendaal szukamy osoby na stanowisko pracownik produkcji na 3 zmiany. Zakład: Nasi klienci to specjaliści w dziedzinie formowania wtryskowego wyrobów z tworzyw sztucznych np plastikowe zakrętki. Produkuja to na wysokim poziomie, ponieważ ich klienci oczekują jakości i niezawodności.

Godziny pracy w trybie 3 zmianowym od: 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 06:00. Nocna zmiana zaczyna sie w niedziele na 22:00.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Chęć pracy w środowisku produkcyjnym
  • mentalność gracza zespołowego, w której możesz również pracować samodzielnie i podejmować własne inicjatywy
  • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie B1/B2.

Co oferujemy:

  • Pracodawca, w którym naprawdę stajesz się częścią zespołu (sklad 4 osoby)
  • praca na pełen etat
  • Przyjemna i bezkonfliktowa atmosfera pracy.
  • Bezpieczne, techniczne i zorganizowane środowisko pracy.
  • Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia oraz wieku i podlega negocjacji między €11,75- €14.
  • Za 3 zmiany otrzymasz 25% dodatku do kazdej godziny.

Kontakt: recruitment@matchsupport.eu +31 (06) 15 63 20 01

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support