Kierowca wozka EPT Oud Gastel/ Roosendaal in Oud Gastel

  • Fulltime
  • Oud Gastel
  • 06-02-2023
Over de functie

O firmie:

Kolo magazynu Primark w Oud Gastel mamy propozycje fajnej pracy dla osob z doswiadczeniem na wozku typu Ept. Firma zajmuje sie magazynierowaniem paneli slonecznych z Chin.

Potrzebujemy kilku entuzjastycznych osob z doswiadczeniem na wozku typu ept. Ewentualny certifikat oplacany jest przez Match Support.

Praca w malym teamie. Fizycznie nie trzeba nic dzwigac. Praca jest delikatna, poniewaz produkty mozna latwo uszkodzic.

Co oferujemy:

  • Praca wynosi 40-45 godzin pracy tygodniowo od godziny 8:00-17:00.
  • Stawka godzinowa wstepna €13.05+ 0.21 ADV
  • nie ma zwrotu kosztow za dojazd.
  • Firma gwarantuje stabilny grafik oraz minimum 40 godzin tygodniowo.

Czego oczekujemy:

  • Znajomosc jezyka angiekskiego lub holenderskiego
  • Doswiadczenie ze skanerem
  • Doswiadczenie na wozkach EPT
  • Wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Przed rozpoczeciem pracy, chetnie oprowadzimy Ciebie po firmie.

Skontaktuj sie z nami po wiecej informacji!

Match Support B.V.

Ringbaan Noord 1

5013 EA Tilburg

recruitment@matchsupport.eu

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support