Cieśla betonowy (samozatrudniony) in Breda

  • Full Time
  • Breda
  • 14-09-2022
Over de functie

Czy jesteś doświadczonym samozatrudnionym cieślą betonowym poszukującym ambitnych projektów w całej Holandii? Szukasz współpracy, w której Twoje doświadczenie w konstrukcjach betonowych jest kluczowe, a Ty zachowujesz swobodę pracy na własny rachunek? W takim razie BouwMaten szuka właśnie Ciebie. Łączymy wykwalifikowanych samozatrudnionych cieśli betonowych z wiodącymi projektami budowlanymi w całym kraju, oferując w ten sposób wyjątkową okazję do połączenia przedsiębiorczości z bezpieczeństwem.

Over het bedrijf

BouwMaten jest łącznikiem między niezależnymi cieślami betonowymi a wiodącymi projektami budowlanymi w Holandii. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia kunsztu i niezależności naszych pracowników i staramy się stworzyć środowisko, w którym te aspekty są cenione i wspierane. Z nami nie jesteś numerem, ale cenionym partnerem. Nasze podejście opiera się na elastyczności, osobistej uwadze i profesjonalnym wsparciu, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej: budowaniu.

Jako cieśla betonowy zzp w naszej sieci będziesz brać udział w różnych projektach budowlanych, od budowy fundamentów po wznoszenie złożonych konstrukcji betonowych. Twoja wiedza i doświadczenie w zakresie przepisów bezpieczeństwa i ochrony środowiska na placu budowy są niezbędne do pomyślnego i zgodnego z wytycznymi ukończenia każdego projektu.nstrukcji betonowych wykonują Państwo na podstawie rysunków dla nowych budynków, ale także dla mostów i wiaduktów. Kładziesz również szerokie podłogi płytowe i zajmujesz się ustawianiem wymiarów i wykonywaniem rusztowań.

Wat bieden wij jou

  • Jasna i uczciwa współpraca oparta na przejrzystych umowach

  • Wsparcie administracyjne dla sprawnego działania

  • Możliwości rozwoju osobistego i specjalizacji

  • Swoboda niezależnej pracy przy wsparciu profesjonalnej sieci kontaktów

Wat vragen wij van jou

  • Udokumentowane doświadczenie jako cieśla betonowy, najlepiej na zasadzie samozatrudnienia

  • Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie ciesielstwa betonowego

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i ważnego dyplomu VCA

  • Profesjonalista z dbałością o szczegóły i silnym naciskiem na jakość

  • Ktoś, kto stawia bezpieczeństwo pracy na pierwszym miejscu

  • Elastyczność i niezależne podejście do pracy

Meer informatie

Zostań częścią BouwMaten i przekonaj się, jak samozatrudnienie wchodzi na wyższy poziom, jednocześnie korzystając z bezpieczeństwa i wsparcia silnej sieci. Wykorzystaj swoje umiejętności jako samozatrudniony cieśla betonowy w projektach, które naprawdę robią różnicę. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie? Skontaktuj się z nami już teraz i pomóż nam budować przyszłość Twoją i holenderskiego sektora budowlanego!

Change starts with us, because it is time to join forces so we can build for the future. At BouwMaten it's all about people, not numbers. We do not have 9 to 5 working days, because we work until everything is finished. Our company is flexible and we are always there for you. With us, forces are combined to achieve the best result.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij BouwMaten je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

BouwMaten