Sudor / Lăcătuș construcții din oțel inoxidabil in București

  • Voltijd
  • București
  • 09-09-2022
Over de functie

Lucru în Țările de Jos! Aveți experiență în sudură Tig / Mig-Mag și puteți lucra în echipă? Căutăm un sudor / lăcătuș construcții din oțel inoxidabil pentru clientul nostru din Varsseveld (Olanda). Interesat? Citiți postul vacant și răspundeți rapid!

Clientul nostru este furnizor și specialist în prelucrarea oțelului. Vă veți alătura unei echipe prietenoase și muncitoare, iar compania oferă oportunități ample de formare și dezvoltare în carieră. În calitate de sudor / lăcătuș construcții din oțel inoxidabil, veți suda și asambla produse din oțel inoxidabil de înaltă calitate. De asemenea, veți inspecta lucrările de sudură al propriului proiect.

Ce trebuie sa faceți?

  • Lucrul cu ajutorul desenelor tehnice
  • Sudarea și asamblarea produselor din oțel inoxidabil
  • Inspectarea lucrărilor de sudură

Ce oferim?

  • Lucrări variate
  • Salariu brut de 15 € pe oră
  • Oportunități de formare și dezvoltare în carieră
  • O slujbă cu normă întreagă în cadrul unei echipe entuziaste

Care sunt calitățile dumneavoastră?

  • Experiență în sudură Tig / Mig-Mag
  • Comunicativ
  • Responsabil
  • Punctualitate și lucru în echipă

Sunteți sudorul / lăcătușul pe care îl căutăm? Aplicați direct prin butonul aplicației sau contactați-ne la:

+31 316 340084

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Flex service groep je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Flex service groep