Pracownik magazynowy TILBURG WEST in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • 31-08-2022
Over de functie

Firma:

Dla naszego klienta Ingram w Tilburg West szukamy pracownikow magazynowych.

Ingram to magazyn produktow z Media Markt ( laptopy, telefony...)

Praca nie jest ciezka fizycznie, magazyn nie jest za duzy i bardzo czysty.

Zgrana grupka osob, przyjemna atmosfera!

Kogo szukamy:

Szukamy kandydatow do pakowania i lekkiej pracy orderpicking.

Panie rowniez mile widziane.

Czas pracy mozna ustalic:

7-15:30 lub

9-17:30

7,5 godz dziennie, stale grafiki, calotygdniowe.

Serdecznie polecamy firme. Pania rowniez mile widziane! Praca jest czysta, lekka i czas pracy jest idealny dla mam, bo pracujesz jak dieci sa w szkole!

Czego wymagamy:

  • jezyk angielski
  • wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • chec pracy na dlugi okres czasu

Co oferujemy:

  • Stale godziny gwarantowane
  • Praca w bardzo fajnym teamie
  • Zmiana dzienna
  • Mozliwosc stalego kontraktu
  • Match Support moze kandydatom gwarantowac darmowe szkolenia wedlug zyczen, bez podpisania umowy o szkoleniu

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support