Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

PRACA NA STANOWISKU MALARZ PROSZKOWY TILBURG in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • 10-08-2022
Over de functie

Firma:

Dla naszego klienta w miejscowości Tilburg poszukujemy malarza proszkowego.

Firma specjalizuje się obróbkach powierzchniowych: śrutowanie, metalizowanie, malowanie proszkowe, powlekanie na mokro, czyszczenie termiczne i piaskowanie szklane.

Obowiązki:

zróżnicowana praca jako malarz proszkowy.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • wymagane udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy

Co oferujemy:

  • możliwość stałego kontraktu
  • zwrot kosztów dojazdu (0,19€ )
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • opiekę koordynatora

Match Support

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen