Operator Maszyn Tilburg West 3 zmiany in Tilburg

Tilburg
Operator
20-05-2022
Stel een vraag Solliciteren
Omschrijving
Firma:

Chcesz pracować w prężnie działającej firmie? Czytaj dalej!

Zakres obowiazkow:

Opis stanowiska pracy

Jako operator będziesz obsługiwał maszyne ktora testuje produkty od srodka.

Jest to praca siedzaca i praca ktora wymaga skupienia na procesie pracy.

Czasami robisz jako operator obliczenia jakosciowe, wiec musisz potrafic liczyc na poziomie szkoly sredniej.

Instrukcje sa podawane w jezyku angielskim.

Oczekiwania:
  • Wymagany poziom szkoly sredniej
  • Wymagane są podstawowe umiejętności matematyczne. Test z matematyki będzie częścią procedury rekrutacyjnej.
  • Wymagana jest dobra znajomość MS Office i Windows.
  • Wymagana jest dobraznajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbycia szkolenia
  • Praca jest na 3 zmiany

Co oferujemy:

Firma oplaca dla Ciebie caly kurs operatora, ktory trwa tydzien i odbywa sie w jezyku angielskim

Zwrot kosztow podrozy, oraz darmowe kursy rowniez przez nasze biuro!

Dodatki zmianowe