Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

Monter/instalator in Waalwijk

  • Waalwijk
  • 11-03-2022
Over de functie

Monter/instalator systemow wentylacyjnych i instalacji przeciwpożarowych w regionie Waalwijk/Tilburg. Doswiadczenie w elektro lub pracach ogólnomontażowych

Functieomschrijving

Szukasz pracy jako monter/instalator?

Jako monter/instalator u naszego ulubionego klienta w regionie Waalwijk, wszystko kręci się wokół instalacji elektrycznych i wentylacyjnych.
Od zaraz poszukujemy osób na stanowisko monter/instalator m.in. instalacji wentylacyjnych.

Jeśli masz wykształcenie lub doświadczenie w elektrotechnice i jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze? Skontaktuj się z nami! Żaden dzień pracy montera instalacji wentylacyjnych nie jest taki sam w tej organizacji. Twoje obowiązki jako montera/instalatora instalacji wentylacyjnych są następujące:

  • Montaż okablowania
  • Montaż rurek do kabli
  • Montowanie czujników wykrywania CO/LPG
  • Montaż elementów centrali przeciwpożarowych
  • Montaż wentylatorów

Functie eisen

Wymagania dotyczące pracy:
  • Doświadczenie w elektrotechnice lub pracach ogólnomontażowych lub chęć nauczenia się;
  • Certyfikat VCA mile widziany;
  • Czytanie rysunków technicznych jest mile widziane;
  • Prawo jazdy B wymagane

Aanbod

  • Przyjemne, nieformalne środowisko pracy
  • Wynagrodzenie zależnie od doświadczenia
  • Dodatek za dojazd do pracy 0,26 €/km
  • Możliwości udziału w szkoleniach
  • Wszechstronna praca o wysokim stopniu niezależności
  • Możliwość przejścia na umowę u klienta
  • Ekstra dodatek co miesiąc.

Meer informatie

Nasz klient to innowacyjna, odpowiedzialna społecznie, niezawodna i świadoma środowiska firma. W dziedzinie techniki stała się w ostatnich latach liderem rynku w holenderskim sektorze instalacyjnym. Firma odgrywa znaczącą rolę w dziedzinie garaży parkingowych i wentylacji tunelowej w Holandii i za granicą. Projektuje, montuje i dostarcza systemy wentylacji do parkingów samochodowych, systemy ciśnienia na klatkach schodowych, systemy wykrywania CO2 / LPG oraz alarmy przeciwpożarowe. Firma pomaga stworzyć ludziom bezpieczne, zdrowe i energooszczędne środowisko życia oraz pracy.

24People

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen