Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

Praca w Holandii: Monter izolacji in Utrecht

  • Voltijd
  • Utrecht
  • €550 - €580 per week
  • 04-01-2022
Over de functie

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku monter izolacji w Bergen op Zoom (Holandia).

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionych będzie należał m. in. :

  • Montaż i demontaż izolacji termicznych oraz wykonywanie izolacji na rurach i zbiornikach
  • Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych
  • Wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych
  • Prace blacharskie
  • Przetwarzanie i obróbka materiałów izolacyjnych.
  • Prace wykonywane na podstawie rysunków(planów)

Wymagania:

  • Umiejetność odczytywania pomiarów i oznaczeń i rysunków
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Język angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu komunikatywnym
  • Odpowiedzialność i umiejetność pracy w zespole
  • Dbalość o szczególy i wykonczenia
  • Certyfikat VCA lub SCC
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • Długoterminowy projekt
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
  • Tygodniowe wypłaty
  • Zakwaterowanie
  • Stawka zależna od doświadczenia

Telefon : +31 652021747

E-mail : Magdalena@montagewerk.nu

Flex service groep

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen