Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

Τεχνικός in Eindhoven

  • Assemblage
  • Eindhoven
  • 15-12-2021
Over de functie

Het bedrijf

Έχετε πάθος για την τεχνολογία;

Ο πελάτης μας είναι σημαντικός παίκτης στην αγορά τεχνολογίας. Λόγω της μεγάλης ζήτησης που υπάρχει αυτή τη στιγμή, αναζητούμε συνεχώς εργαζόμενους με κίνητρα.

Οι εργαζόμενοι είναι νούμερο 1, εκτιμούν την ποιότητα (όχι την ταχύτητα) και η υγεία είναι σημαντική. Ως εκ τούτου, προσφέρουν δωρεάν (υγιεινά) γεύματα, μπορούν να χρησιμοποιήσουν το δικό τους γυμναστήριο και προσφέρουν διαδικτυακή εκπαίδευση.

Ψάχνετε για μια νέα πρόκληση, θέλετε να μάθετε (η εμπειρία δεν είναι απαραίτητη προϋπόθεση) και να χτίσετε το μέλλον σας στην τεχνολογία; Τότε αυτή είναι η τέλεια δουλειά για εσάς!

Wat ga je doen?

Ως τεχνικός είστε, για παράδειγμα, υπεύθυνος για τη συναρμολόγηση ηλεκτρομηχανολογικών προϊόντων υψηλής ποιότητας με τη χρήση σύγχρονων μεθόδων παραγωγής και εξοπλισμού δοκιμών. Είστε υπεύθυνοι για την ποιότητα του τελικού προϊόντος, η οποία επιτυγχάνεται μέσω μιας δομημένης μεθόδου και ενός έντονου ενδιαφέροντος για τη λεπτομέρεια. Εργάζεστε σε προϊόντα για διαφορετικές αγορές: ιατρική, βιομηχανική, υποδομή, αυτοκινητοβιομηχανία και ημιαγωγούς. Η ποικιλομορφία των προϊόντων μας δίνει μεγάλη ποικιλία στην εργασία σας. Από αυτή τη θέση, υπάρχουν πολλές ευκαιρίες επέκτασης και εμβάθυνσης, οπότε υπάρχουν πάντα νέες προκλήσεις.

Wat verwachten we van jou?

  • κίνητρα και ενθουσιασμό,
  • μπορείτε να επικοινωνείτε στα αγγλικά,
  • ζείτε στην περιοχή του Αϊντχόβεν ή του Son.

Wat bieden we jou?

  • αμοιβή 14,78 ευρώ (συμπεριλαμβανομένου του επιδόματος βάρδιας και του επιδόματος αδείας)
  • Επιπλέον, συγκεντρώνετε 38,22 ώρες διακοπών ανά εβδομάδα (16,6 ώρες διακοπών ανά μήνα αν εργάζεστε 40 ώρες την εβδομάδα), δηλαδή 5 εβδομάδες διακοπών με αποδοχές όταν εργάζεστε με πλήρη απασχόληση!
  • επίδομα μετακίνησης 0,19 ευρώ/χλμ. εάν η απόσταση από την εταιρεία υπερβαίνει τα 10 χλμ.
  • 40 εγγυημένες ώρες σε 2 βάρδιες (6:00-14:30 και 14:30-23:00)
  • διασκεδαστικό περιβάλλον εργασίας με ευκαιρίες μάθησης
  • δωρεάν και υγιεινά γεύματα
  • δωρεάν γυμναστήριο

Direct People

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen