Operatorzy Książki/Nieksiążki in Eindhoven

  • 32 - 40 uur
  • Eindhoven
  • 30-10-2023

Introductie

Zatrudniamy operatorów w mieście Eindhoven. Miłe, pełne wyzwań stanowisko w branży graficznej!

Over het bedrijf

Firma świadczy spersonalizowane usługi druku cyfrowego dla firm i osób prywatnych na całym świecie. Ich pasją jest druk cyfrowy, ale to co uważają za równie ważne to budowanie relacji z klientami. Tworzenie prawdziwych połączeń. Od IT, przez drukowanie, po magazynowanie i wysyłkę. Firma ta przykłada dużą wagę do rozwoju osobistego swoich pracowników. Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu lub nauczyć się nowych rzeczy, masz wiele możliwości.

Over de functie

Jako pracownik produkcji w tej firmie będziesz miał różne zadania. Zadania te mogą obejmować zarówno łatwe/proste czynności, jak i pracę z bardziej skomplikowanymi maszynami. Jako operator możesz być odpowiedzialny za cięcie, składanie i oprawianie książek i kartek. W hali produkcyjnej dostępnych jest kilka stanowisk. W zależności od tego, co najbardziej Ci odpowiada, zostaniesz umieszczony na jednym ze stanowisk/maszyn.

Wat vragen wij van jou

  • Jesteś zmotywowany;
  • Posiadasz umiejętności komunikacji ustnej w języku holenderskim lub angielskim;
  • Posiadasz podstawowe umiejętności obsługi komputera;
  • Jesteś fizycznie zwinny;
  • Masz umiejętności mechaniczne;
  • Jesteś elastyczny jeśli chodzi o godziny pracy.

Wat bieden wij jou

  • Wynagrodzenie w wysokości 13,30 € na godzinę bez dodatków;
  • Wysokosezonowy bonus w wysokości 300 € netto!;
  • Godziny pracy: 07:00-15:00 - 15:00-23:00 (2 zmiany);
  • Bardzo miłe środowisko pracy;
  • Możliwość podjęcia stałej pracy, jeśli będzie odpowiednia;
  • Możliwości rozwoju.

Sollicitatie proces

Chcielibyśmy zaprosić Cię do złożenia aplikacji. Chcielibyśmy usłyszeć, dlaczego chcesz pracować dla ten klient i dlaczego uważasz, że nadajesz się na to stanowisko. Oczywiście chcielibyśmy również otrzymać Twoje CV. Można je wysłać pocztą na adres jobs@upforce.com.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Upforce je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.