Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

Pracownik pakujący in Nieuw-Vennep

  • Inpakker
  • Nieuw-Vennep
  • 09-12-2021
Over de functie

Czy praca pakowacza w branży spożywczej nie jest dla Pana nowością i czy jest Pan krytyczny, jeśli chodzi o jakość?

W takim razie mamy dla Ciebie samodzielne stanowisko z różnorodną pracą!

Wij bieden jou

Oprócz doskonałego wynagrodzenia, klient oferuje Ci możliwość rozwoju i realizacji swoich ambicji. Istnieje wystarczająco dużo możliwości szkoleniowych, abyś mógł się rozwijać.

Dit ga je doen

  •  Pakowanie różnych produktów mięsnych
  •  Przeprowadzanie kontroli jakości
  •  Higieniczna praca
  •  Wczesny start, wczesny powrót do domu

Jouw profiel

  • Będziesz pracować na porannej zmianie; od 06:00h - 16:00h
  • Mieszkasz w pobliżu Lisse lub możesz dojechać do nas własnym transportem. Słaba dostępność dzięki owcom
  • Jesteś w stanie utrzymać wysokie tempo produkcji
  • Posiadasz dobrą znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Organisatie

Nasz klient specjalizuje się w rozbiorze produktów mięsnych dla różnych sieci supermarketów.

BJ Flexpartners

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen