Kierowca manewrowy in Eindhoven

  • Overig
  • Fulltime
  • Eindhoven
  • €13.10 - €17.64 Per maand
  • 05-06-2023
Over de functie

Posiadasz prawo jazdy kat. B C / CE  lub T ? Lubisz i potrafisz prowadzić duże pojazdy, ale niekoniecznie chcesz wyjeżdżać w dalekie trasy ciężarówką? W takim razie mamy dla Ciebie idealną pracę!

Wij bieden

Oferujemy :

- Atrakcyjne wynagrodzenie zaleznosci od doswiadczenia ( € 13,10 - € 17,64 )

- Zwrot kosztów dojazdu

Dla logistycznej firmy w Eindhoven, poszukujemy kierowców manewrowych.

Jako kierowca manewrowy będziesz odpowiedzialny za efektywne i bezpieczne przemieszczanie ciężarówek i przyczep na terenie firmy za pomocą samochodu manewrowego.

Over jou

Wymagania :

- Biegła znajomość języka angielskiego.

- Doświadczenie jako kierowca manewrowy będzie dodatkowym atutem

- Dobra umiejętność prowadzenia pojazdów

- Umiejętność precyzyjnej i efektywnej pracy

- Elastyczność pod względem godzin pracy, ponieważ niektóre dyżury mogą przypadać na noc lub weekendy

- Umiejętność pracy samodzielnej oraz dobra współpraca w zespole

- Prawo jazdy kat.  B, C, CE lub T (KOD 95 nie jest potrzebny)

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Riecra je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.