PRODUKCJA WAALWIJK in Waalwijk

  • Fulltime
  • Waalwijk
  • €12 - €15 Per uur
  • 30-01-2023
Over de functie

Firma:

Nasz nowy klient w Waalwijk posiada zróżnicowaną ofertę ścian składanych, ścian panelowych, ścian szklanych i ścian przesuwnych. Odpowiednie rozwiązanie dla każdej przestrzeni.

Firma poszukuje 4 pracowników produkcyjnych (ręce techniczne) na  montaz w warsztacie.

Wymagania:

  • Pracownicy muszą posługiwać się językiem angielskim.
  • Wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Co oferujemy:

Godziny pracy przedstawiają się następująco:

pn-pt 7.30 -16.15 godz.

Piątek 7.30 -13.15 (z możliwością przedłużenia)

Tydzień pracy 37,5 godziny

Od € 12,-  do € 13,- w zależności od doświadczenia.

Bardzo doświadczony kandydat € 15,-.

Nie ma zwrotu kosztow podrozy

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support