Operator 2 lub 3 zmiany Son in Son

  • Fulltime
  • Son
  • 12-01-2023
Over de functie

Firma:

Nasz klient, z siedzibą w Son, oferuje kompletny pakiet usług w zakresie obróbki aluminium. Ich wysokiej jakości procesy i 60 pracowników gwarantują niezmiennie wysoki poziom jakości. Ich klientami są: przemysł elektrotechniczny, przemysł meblowy i oświetleniowy, sektor graficzny oraz sektor medyczny. Zaopatrują również przemysł telekomunikacyjny, farmaceutyczny, budowy maszyn, lotniczy, morski i samochodowy.

Co będziesz robił:

Jako operator masz dużą odpowiedzialność. Od pracy rękami do pracy głową, zadbasz o to, aby produkty spełniały wymagania i życzenia klienta.

Praca może być wykonywana na 2 lub 3 zmiany w zależności od zapotrzebowania.

Do Twoich obowiązków i odpowiedzialności należeć będzie:

Pośrednie sprawdzenie czynników wpływających na wymiary oraz przeprowadzenie kontroli dostarczonego produktu i/lub półproduktu

Zapewniasz prawidłową obsługę maszyn, narzędzi i urządzeń pomocniczych

Utrzymanie czystości w dziale i miejscu pracy

Zgłaszanie wad i odchyleń procesowych w szerokim tego słowa znaczeniu

Jesteś odpowiedzialny za wykonywanie pracy zgodnie z polityką bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.

Czego oczekujemy od Ciebie:

Umiejętność pracy w sposób czujny i precyzyjny

Umiejętność łączenia zadań w celu kontroli procesu zgodnie z procedurami

Że praca na 2 lub 3 zmiany nie stanowi dla Ciebie problemu

Co oferujemy:

Miłe wynagrodzenie początkowe w wysokości 13,00 euro na godzinę

Pracuj długofalowo

Praca w małym zespole

Możliwość uzyskania kontraktu, po udowodnieniu przydatności

Zwrot kosztów podróży

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support