PRODUKCJA/ FUNKCJA TECHNICZNA Tilburg Noord in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • €13 - €14 Per uur
  • 02-01-2023
Over de functie

Firma:

Poszukujemy pracownika produkcji dla firmy w Tilburgu. Firma specjalizuje się w obróbce powierzchni. Ich procesy obejmują techniczne chromowanie twarde i niklowanie chemiczne.

Ze względu na silny wzrost operacji, poszukują pracownika operatora produkcji z zainteresowaniem inżynierii.  Firma ma mentalność "no-nonsense" i panuje w niej nieformalna i dynamiczna atmosfera.

Będziesz pracować w małym zespole pod nadzorem operatora. Twój dzień zaczyna się o 8 rano, a zakończy o 16.30.

Co zrobisz:

Masz dwie prawe ręce i chciałbyś zdobyć doświadczenie w pracy inżynierskiej?

Na początku pod nadzorem, a później samodzielnie, będziesz zajmował się m.in:

- Rozciąganie i przygotowanie części do procesu produkcyjnego.

- Sprawdzasz przychodzące towary.

- Jesteś odpowiedzialny za jakość produktów opuszczających dany dział.

- Wraz z innymi współpracownikami zapewniasz ład, porządek i bezpieczeństwo we własnym dziale.

- Wykonywanie konserwacji naszych wanien procesowych.

Jeśli lubisz się uczyć, to jest to praca idealna dla Ciebie. Zostaniesz nauczony wszystkich rodzajów rzeczy o naszych procesach, dając Ci szeroką funkcję.

Czego oczekujemy od Ciebie:

- Interesujesz się technologią i lubisz pracować w małym zespole.

- Jesteś elastyczny i koleżeński oraz nie masz nic przeciwko pracy w nadgodzinach (w porozumieniu).

- Mieszkasz w pobliżu Tilburga.

- Jesteś fizycznie zdolny do wykonywania pracy w naszej firmie.

- Jezyk angielski komunikatywny

Co oferujemy:

- Dołączysz do zespołu pod nadzorem operatora.

- Umowa na 38 godzin z perspektywą umowy na stałe.

- Jest to zróżnicowana praca z możliwością rozwoju.

- W naszym przedsiębiorstwie obowiązuje układ zbiorowy pracy dla przemysłu metalowego.

- Wynagrodzenie początkowe bez doświadczenia 13,00 € na godzinę. Z doświadczeniem i konkretną wiedzą, w konsultacji.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support