Szlifierz Oosterhout (Breda) in Oosterhout (GLD)

  • Fulltime
  • Oosterhout (GLD)
  • 02-01-2023
Over de functie

Firma:

Nasz kontrahent mieszczacy sie w Oosterhout ( Noord Brabant kolo Bredy) specializuje sie w dostawie i cieciu na rozmiar blach ze stali weglowej walcowanej na goraco.

Obowiazki:

  • reczne szlifowanie stali
  • kontrola jakosci
  • jezeli chcesz sie nauczyc szlifowania taka opcja rowniez jest w tej firmie, zadzwon do nas po wiecej informacji

Oczekiwania:

  • jakiekolwiek doswiadczenie w obrobce metali (mile widziane dosw. ze szlifierka)
  • lekkie komunikowanie sie w jezyku angielskim ( ale nie jest wymagane)
  • wlasne zakwaterowanie oraz wlasny transport do pracy

Co oferujemy

  • praca dlugoterminowa w malym zespole
  • mila atmosfera
  • praca od 6/6.30-16/17.00 duzo nadgodzin dla tych co lubia
  • mozliwosc pracy 4 dni po 10 godzin, w piatki wolne

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support