PRACOWNIK PRODUKCJI RAAMDONKSVEER in Raamsdonksveer

  • Fulltime
  • Raamsdonksveer
  • 02-01-2023
Over de functie

Firma:

Nasz nowy kontrahent w okolicach Bredy jest specjalista w dziedzinie wysokiej jakosci oklein drewnianych. Firma posiada bardzo duzo rodzajow drewna, specializuja sie w wysokiej jakosci oklein drewnianych dla budowy jachtow i przemyslu meblowego.

Obowiązki:

Pomoc w procesie produkcji cienkich oklein drewnianych

Oczekiwania:

Własne zakwaterowanie oraz transport do pracy

Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

Co oferujemy:

Praca w miłej atmosferze

Praca na jedna zmiane

Zwrot kosztów podróży

Cotygodniowe wynagrodzenie

Mozliwosc przejscia na konrakt

Dodatek do kazdej godziny ADV

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support