Reachtruck kierowca in Oss

  • Reachtruckchauffeur
  • Oss
  • 21-12-2022
Over de functie

Szukasz pracy jako kierowca wozka widlowego (reachtruck typ Toyota) w szybko rozwijajacym sie przedsiebiorstwie?

Wij bieden jou

  •  satysfakcjonujace wynagrodzenie
  • dobre stanowisko pracy w szybko rozwijajacym sie przedsiebiorstwie

Dit ga je doen

  • obsluga wozka widlowego
  • dokladna praca
  • troska o utrzymanie porzadku w magazynie

Jouw profiel

  • posiadasz certyfikat kierowcy wozka widlowego i masz doswiadczenie w jezdzie nim
  • chetnie uczysz sie nowych rzeczy
  • chcesz dobrze pracowac

Organisatie

Bedziesz pracowac w chlodni, w ktorej przechowywanych jest wiele roznych produktow dla duzych, wiodacych firm.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij BJ Flexpartners je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

BJ Flexpartners