PRACA NA STANOWISKU PRACOWNIK DRUKARNI BAARLE NASSAU in Baarle-Nassau

  • Fulltime
  • Baarle-Nassau
  • 21-11-2022
Over de functie

Firma:

Praca i nauka w tym samym czasie?

Każdego roku potrzeba 450 000 ton papieru, aby zrealizować około 80 000 zleceń druku w nakładach do 30 milionów. Dzięki temu Royal Printing Em. de Jong jest największą drukarnią detaliczną w Europie. Dysponujemy dużym, supernowoczesnym parkiem maszynowym o dużej różnorodności. Z różnych lokalizacji w Holandii, Belgii i Niemczech dostarczamy rozwiązania druku 24/7 dla klientów (detalicznych) zatrudniających ponad 1300 pracowników

Obowiązki:

  • Ustawiania i regulowania wszystkich urządzeń
  • Układania gotowych materiałów drukowanych zgodnie z harmonogramem
  • Przeprowadzania kontroli jakości drukowanych materiałów
  • Pomagania kolegom przy prasie

Oczekiwania:

  • Gotowość do szkolenia
  • Fascynacja do techniki
  • Gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w mowie i piśmie

Co oferujemy:

  • Praca i nauka oraz bezpośredni kontrakt od pierwszego dnia u klienta
  • Wysokie zarobki
  • Dla osób z doświadczeniem wyższe stawki
  • Zwrot kosztów podroży oraz darmowe szkolenie na operatora maszyn (holenderski dyplom)

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support