Zielen miejska DE MOER/ TILBURG in De Moer

  • Fulltime
  • De Moer
  • 26-10-2022
Over de functie

Firma:

Firma prowadzi dzialalnosc doradcza, projektowa, budowlana i zarzadcza w zakresie projektow zieleni oraz zwiazanych z nimi dzialan kulturalnych oraz projektowanie ogrodow dla osob prywatnych, firm oraz instytucji rzadowych.

Firma doklada wszelkich staran, aby zapewnic dobre mijesce pracy dla wszystkich osob. Firma jest rowniez skoncentrowana na rozwoju ‘’zielonej przestrzeni’’.

Klient poszukuje pracownikow sezonowych do pracy przy roznego typu projektach zwiazanych z utrzymaniem zieleni miejskich.

Obowiazki:

W zakres prac moze wchodzic:

  • Grabienie trawy
  • Plewienie kwiatow
  • Czyszczenie drzew
  • Scinanie trawy za pomoca kosiarki recznej
  • Przycinanie krzaczkow
  • Dbanie o rosliny

Oferujemy:

  • praca na jedna zmiane, 06:30-7:00 do 16:30
  • stawka: 11,78
  • mozliwosc zdobycia holenderskich uprawnien i certyfikatow
  • darmowe lekcje holenderskiego
  • tygodniowy system wynagrodzen
  • opieke koordynatorow mowiacych w jezyku polskim

Wymagania:

  • wlasne zakwaterowanie oraz transport do pracy,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support