PRACA NA STANOWISKU PRACOWNIK PRODUKCJI HILVARENBEEK in Esbeek

  • Fulltime
  • Esbeek
  • 04-10-2022
Over de functie

Firma:

Możesz otrzymać pracę jako pracownik produkcji w nowoczesnej firmie produkcyjnej, która kładzie nacisk na innowacyjność. Poza tradycyjnymi czekoladkami i batonikami posiadamy bardzo szeroką gamę produktów związanych z poszczególnymi porami roku.

Obowiązki:

Poszukujemy zarówno mężczyzn jak i kobiet do różnorodnych zadań: pakowanie czekolady, nakładanie składników, ubijanie czekolady z form, itp. Pracujesz razem jako zespół, aby wykonać wszystkie produkty zgodnie z wymaganiami klienta.

Oczekiwania:

  • masz aktywną postawę i jesteś chętny do nauki
  • czujesz się odpowiedzialny za swoją pracę
  • odważnie podejmujesz inicjatywę i jesteś koleżeński
  • znasz język niderlandzki lub angielski.

Co oferujemy:

  • gwarantowane godziny
  • prace w miłej atmosferze

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support