Orderpicker (Pools geschreven) in Hoofddorp

  • Fulltime
  • Hoofddorp
  • €12.73 - €12.73 Per uur
  • 20-09-2022
Over de functie

Czekasz cały dzień na paczkę i w końcu dociera, ale widzisz, że wysłano niewłaściwe produkty. Nic bardziej irytującego niż to! Naturalnie chcemy temu zapobiec i dlatego szukamy dla naszego klienta fantastycznego kompletatora zamówień. Na tym stanowisku wywołujesz uśmiech na twarzach naszych klientów, dostarczając im kompletne przychodzące zamówienia!

O firmie

Chcesz pracować w hurtowni cateringowej online w Holandii, która w pełni skoncentrowała się na profesjonalnym świecie żywności? Firma ta dostarcza wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia baru z przekąskami, hotelu lub placówki służby zdrowia na pełnych obrotach. Ponadto firma ta przywiązuje dużą wagę do osobistego podejścia, dzięki czemu spełnione są życzenia i wyzwania każdego profesjonalisty z branży spożywczej. Gwarantuje to, że zarówno pracownicy, jak i klienci są bardzo zadowoleni z firmy, w której będziesz pracować!

Over het bedrijf

Czego oczekujemy?

  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin;
  • Szukasz fajnego wyzwania;
  • Pracujesz w zespole najlepiej, jak potrafisz;

• Ty (prawdopodobnie) dodajesz do swojego planu treningowego podnoszenie ciężarów

Functieomschrijving

Opis pracy

Będziesz pracować w zespole mrożonek i/lub w zespole spożywczym! Jaka dokładnie jest różnica między tymi podziałami (oprócz zimnej temperatury)? Niewiele! W zespole spożywczym ważne jest tylko, abyś był dostępny również w weekendy.

Jako osoba kompletująca zamówienia jesteś odpowiedzialna za:

  • Odbiór i rezerwacja towarów;
  • Śledzenie i liczenie zapasów;
  • Zbieranie zamówień.

Wat mag jij verwachten?

Czego możesz się spodziewać?

  • Wynagrodzenie 12,73 € za godzinę. Ponadto otrzymasz hojne dodatki na wieczór, noc i weekend;
  • Elastyczność w płatnościach: na przykład, czy chcesz otrzymywać swoje zarobki co tydzień? To możliwe !
  • Będziesz pracować na zmiany.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Logistiek BBL je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Logistiek BBL