Pracownik produkcji in Helmond

  • Magazijnmedewerker
  • Helmond
  • €11.54 - €11.54 per uur
  • 19-09-2022
Over de functie

The company

Centrum dystrybucyjne znajduje się w Deurne (niedaleko Helmond) i jest jednym z największych centrów logistycznych w Europie. Dzięki zmotywowanym i zaangażowanym pracownikom, proces logistyczny przebiega bardzo sprawnie. W tym dynamicznym środowisku klient poszukuje pracowników takich jak TY!

W dziale DSO będziesz pracować razem z kolegami różnych narodowości, którzy mówią głównie po polsku, bułgarsku, rumuńsku, łotewsku, angielsku i holendersku. Środowisko pracy jest czyste i będziesz pracować z produktami nieżywnościowymi.

Co się stało?

Oto niektóre z zadań, które będziesz wykonywać:

  • Pakowanie produktów;
  • Rozpakowywanie i przepakowywanie ekspozytorów;
  • Przyklejanie produktów lub usuwanie naklejek.

Praca w nadgodzinach będzie wykonywana regularnie, a gdy przepracujesz więcej niż 40 godzin otrzymasz oczywiście dodatek w wysokości 25%.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Jesteś w pełnym wymiarze godzin, 5 dni dostępne od zaraz;
  • Jesteś dokładny i poręczny przy pakowaniu, przepakowywaniu, naklejaniu produktów;
  • Jesteś zmotywowany i naprawdę chcesz pracować;
  • Mieszkasz w promieniu 15 km od Helmondsingel (niedaleko Deurne);
  • Posiadasz własny transport (rower, samochód lub skuter).

Co Państwu oferujemy?

  • Praca na pełny etat, co najmniej 40 godzin z regularnymi nadgodzinami;
  • Wynagrodzenie godzinowe 11,54 od 21 roku życia;
  • W tej chwili dział DSO pracuje w ciągu dnia w godzinach 08.00-17.00, może się to zmienić, gdy nadejdzie presja;
  • Zwrot kosztów podróży od 5 km w jedną stronę;
  • W dłuższej perspektywie, przy dobrym funkcjonowaniu, możliwość rozbudowy do innych działów logistycznych.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Direct People je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Direct People