WSZECHSTRONNY PRACOWNIK LOGISTYCZNY TILBURG WEST in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • 16-09-2022
Over de functie

Firma:

Ingram Micro jest największym na świecie dostawcą technologii, który oprócz dystrybucji oferuje rozwiązania supply chain i cloud ( chmurze)

Reprezentując ponad 1 700 dostawców, w tym HP, Samsung, Microsoft, DELL i Cisco, Ingram Micro obsługuje ponad 200 000 klientów w 160 krajach na całym świecie.

Od lat Ingram Micro i jego klienci mocno się rozwijają. Ten wzrost będzie kontynuowany w najbliższych latach ze względu na zmieniające się zachowania zakupowe konsumentów i oczywiście wyniki naszych klientów.

Nieustannie wprowadzaja innowacje i inwestuja w ludzi, maszyny, budynki i oprogramowanie. Ingram Micro to amerykańska firma posiadająca 154 centra dystrybucyjne w 45 krajach.

Co bedziesz robic:

Jako pracownik logistyki dbasz o to, aby prawidłowo zamówione produkty dotarły do klienta na czas.

Co dokładnie będziesz robić?

- Zbieranie, pakowanie i wysyłanie zamówień

- Kontrola jakości/ kontrola zwrotów

- Kompletowanie i przetwarzanie zamówień

Co oferujemy?

- Zabawną, zróżnicowaną pracę w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin

- Wynagrodzenie €11.94 za godzinę (21+)

- Dodatkowa dopłata w weekendy (50%)

- Dodatkowa dopłata po 19:00 (10%)

- Dodatkowa dopłata po 24:00 (25%)

- Dodatkowa dopłata w czasie świąt (50%)

- Dodatek za dojazd powyżej 10 km

- Możliwość zawarcia umowy

Kim jesteś?

-  Opanowałeś język holenderski lub angielski w stopniu słownym

- Jesteś otwarty na wyzwania i chcesz się rozwijać

- Jesteś chętny do pracy w systemie popoludniowym 14:30-23:30

 lub w systemie pracy 7:00-15:30 lub 9:00-17:00

- Jesteś punktualny

- Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków typu reachtruck lun ept, ale nie jest to konieczne

- Gotowość do pracy dlugoterminowej

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support