Team Coordinator, zmiana dzienna TILBURG WEST in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • 16-09-2022
Over de functie

Firma:

Ingram Micro jest największym na świecie dostawcą technologii, który oprócz dystrybucji oferuje rozwiązania supply chain i cloud ( chmurze)

Reprezentując ponad 1 700 dostawców, w tym HP, Samsung, Microsoft, DELL i Cisco, Ingram Micro obsługuje ponad 200 000 klientów w 160 krajach na całym świecie.

Od lat Ingram Micro i jego klienci mocno się rozwijają. Ten wzrost będzie kontynuowany w najbliższych latach ze względu na zmieniające się zachowania zakupowe konsumentów i oczywiście wyniki naszych klientów.

Nieustannie wprowadzaja innowacje i inwestuja w ludzi, maszyny, budynki i oprogramowanie. Ingram Micro to amerykańska firma posiadająca 154 centra dystrybucyjne w 45 krajach.

Jako Team Coordinator koordynujesz działania na hali produkcyjnej. Jesteś dobrze widoczny na stanowisku pracy, masz silną osobowość i praktyczną mentalność. Zauważasz również problemy i prowadzisz przegląd sytuacji. Znasz procesy logistyczne, więc na nowym stanowisku jesteś od razu gotowy do pracy. Raportujesz do Shiftleadera swojej zmiany.

Jakie są zadania i obowiązki Koordynatora Zespołu?

Koordynacja, nadzór, motywacja i zachwyt nad zespołem operatorów i pracowników Flex;

Identyfikacja i rozwiązywanie problemów na hali produkcyjnej;

Dokonywanie przygotowań do sprawnej realizacji prac w ramach swojego podprocesu;

Sygnalizowanie, informowanie i podnoszenie usprawnień procesów w porozumieniu z liderem zmiany;

Raportowanie postępu prac do swojego Shiftleadera.

Wymagania:

Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako pracownik magazynu w środowisku pracy zorientowanym na logistykę i wyniki. Masz dobrą empatię sytuacyjną i jeszcze lepsze umiejętności komunikacyjne. Otwartość, stanowczość, uporządkowanie i wyrozumiałość to słowa kluczowe, które odnoszą się do Ciebie. Dzięki swojej wiedzy i entuzjazmowi wiesz, jak zachwycić i zmotywować pracowników. Mówisz i piszesz płynnie w języku holenderskim i angielskim.koordynator, stawki sa w zaleznosci od doswiadczenia, i sa omawiane indiwidualnie:

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support