Pracownik produkcji cegieł (Holandia, Zagranica) in Utrecht

  • Voltijd
  • Utrecht
  • €14.55 - €14.55 per uur
  • 16-09-2022
Over de functie

Nasz klient jest największym na świecie producentem ceramicznych materiałów budowlanych i chodnikowych, posiadającym kilka lokalizacji w Europie. Oferta produktów obejmuje zarówno cegły elewacyjne, jak i cegły do ​​ścian wewnętrznych, parapety, kostki brukowe i dachówki.
Klientami firmy są architekci, handlowcy budowlani, deweloperzy projektów i wykonawcy. Poszukują pracownikow do produkcji tych materiałów.

Co bedziesz robil?

  • Sortowanie produktów końcowych
  • Asystowanie operatorom maszyn
  • Obsluga linii produkcyjnych
  • Wszelakie prace porzadkowe

Kogo szukamy?

  • Komunikatywny język angielski w mowie
  • Chec pracy w zespole
  • Elastycznosc i chec pracy w weekendy i na 2 zmiany
  • Doswiadczenie mile widziane

Co oferujemy?

  • Stawka €14,55 brutto na godzine
  • Praca na pelen etat z mozliwscia nadgodzin
  • Zakwaterowanie blisko firmy
  • Dodatki zmianowe
  • Umowa holenderska

Jesteś zainteresowany tym wakatem? Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Kontakt:

Telefon: +31316 34 00 84 | +31 652021747 | +31 610142325

E-mail: recruitment@flexservicegroep.nl

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Flex service groep je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Flex service groep