Kierowca EPT in Oss

  • Logistiek medewerker
  • Oss
  • 14-09-2022
Over de functie

Szukasz nowego wyzwania w szybko rozwijającej się firmie z wieloma możliwościami?!

Wij bieden jou

Oferujemy Ci:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dodatek urlopowy wyplacany co roku w czerwcu
  • Na podstawie 40-godzinnego tygodnia pracy 2 dni urlopu w miesiącu
  • Odzież roboczą i obuwie

Dit ga je doen

Do obowiazkow pracownika bedzie nalezalo:

  • Ladowanie i rozładowywanie ladunkow wozkiem EPT;
  • Dokladne wykonywanie obowiazkow;
  • Utrzymanie porzadku na magazynie;

Jouw profiel

Profil pracownika;

  • Posiadanie certyfikatu EPT to dodatkowy atut.
  • Wiesz, jak sobie radzić, jestes ambitny, chcesz się uczyć.

Organisatie

Bedziesz pracowal w chłodni, w której przechowywanych jest wiele różnych produktów dla dużych wiodących firm.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij BJ Flexpartners je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

BJ Flexpartners