Spawacz TIG (Holandia, Zagranica) in Utrecht

  • Voltijd
  • Utrecht
  • 13-09-2022
Over de functie

Praca Holandia (Varsseveld)

Pasjonujesz się technologią metalową i jesteś zapalonym i zmotywowanym spawaczem lub monterem? Chcesz pracować w przyjaznej i entuzjastycznej firmie w Holandii? Jesli tak , to mamy dla Ciebie świetną pozycję jako spawacz TIG!

Co bedziesz robil?

Jako Spawacz TIG będziesz pracować dla klienta w zakresie obróbki metali i spawania. Poszukujemy pracownika z doświadczeniem w zakresie spawania i konstrukcji na podstawie rysunków.. Twoja praca będzie się składać z:

  • Spawanie TIG produktów
  • Budowanie konstrukcji z rysunków
  • Przeprowadzanie kontroli jakości
  • Opieka i nadzór nad bezpieczeństwem pracy
  • Prawidłowe używanie narzędzi oraz maszyn

Co oczekujemy?

  • Kilkuletnie doświadczenie w spawaniu metodą TIG
  • Potrafisz dobrze czytać rysunki techniczne
  • Świetnie wykonujesz swoją pracę zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Znasz jezyk angielski

Co oferujemy?

  • Umowe holenderska
  • Zakwaterowanie I ubezpieczenie
  • Doskonałe wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy, zgodne z wiedzą i doświadczeniem
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pomoc koordynatora

Jesteś zainteresowany?

Wyślij list motywacujny i CV na: recruitment@flexservicegroep.nl

Więcej informacji otrzymasz kontaktując się z Flex Service Groep w Duiven.

Telefon : +31610142325 lub +31610010884 +31652021747

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Flex service groep je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Flex service groep