PRACA NA STANOWISKU ŚLUSARZ/MECHANIK/MALARZ TILBURG NOORD in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • €15 - €16 Per uur
  • 10-09-2022
Over de functie

Firma:

Opracowujemy i wytwarzamy produkty, które są niezbędne dla przemysłu wytwórczego. Od zasilania pieców kuchennych w największych palarniach ziaren kawy lub dla sektora spożywczego do systemów wyciągowych dla przemysłu farmaceutycznego. Robimy to z powodzeniem od 75 lat. Rozwijamy się i lubimy inwestować w przyszłość. W związku z tym szukamy nowego ślusarza - spryskiwacza, Wykonujemy bardzo duże wentylatory i systemy odciągowe dla przemysłu przetwórczego. Wszechstronność czyni wyzwanie z którymi mamy do czynienia na co dzień. Tam, gdzie to możliwe, pracujemy na standardowych komponentach opracowanych we własnym zakresie, a tam gdzie jest to możliwe projektujemy i produkujemy komponenty na zamówienie.

Obowiązki:

Jako mechanik ślusarz-malarz montujesz i natryskujesz różnego rodzaju instalacje i systemy: wentylatory przemysłowe i instalacje filtracyjne. Podczas pracy zawsze jesteś razem z kolegą, który ma już kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie i który chce nauczyć Cię wszystkich sztuczek w tym fachu.

Oczekiwania:

  • posiadasz wiedzę techniczną i doświadczenie w zakresie obróbki mechanicznej, natryskiwania prace blacharskie i montażowe
  • motywacja jest ważniejsza niż doświadczenie
  • chcesz się uczyć nowych rzeczy
  • ponadto masz możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy, ponieważ u nas dzień roboczy nie zawsze kończy się o godz. 17.00
  • dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego

Co oferujemy:

  • Dużo wolności i odpowiedzialności. Musisz prosić o pozwolenie na wszystko swojego przełożonego? U nas nie jest to konieczne. Będziesz pracować w samodzielnie zarządzanym zespole, gdzie przedsiębiorczość i inicjatywa jest doceniana.
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne zarobki

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support