PRACA NA STANOWISKU KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO MOERDIJK in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • €12 - €13 Per uur
  • 10-09-2022
Over de functie

Firma:

Firma zajmuje się między innymi spedycją, transportem, magazynowaniem i dystrybucją granulatu polipropylenowego. Dla swoich kontrahentów zajmują się również ważeniem, pomiarami, pobieraniem próbek, kondycjonowaniem, pakowaniem oraz przetwarzaniem granulatu.

Obowiązki:

Jazda wózkiem widłowym typu heftruck

Załadunek/rozładunek

Obsługa maszyny pakującej

Otwieranie worków z granulatem

Oczekiwania:

Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Co oferujemy:

Cotygodniowe wypłaty

Praca na 3 zmiany

Dodatek do każdej godziny 22%

Stwaka 12,00 do kazdej godzinie na 3 zmianowce dochodzi 22%!!!!

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support