Pracownik produkcyjny pelny etat- Raamsdonksveer in Breda

  • Fulltime
  • Breda
  • 10-09-2022
Over de functie

Nasz kontrahent w okolicach Bredy jest specjalista w dziedzinie wysokiej jakosci oklein drewnianych. Firma posiada bardzo duzo rodzajow drewna, specjalizuje sie w wysokiej jakosci oklein drewnianych w budownictwie, wyposazen na jachtach i przemyslu meblowego.

Co bedziesz robic:

  • ogolna pomoc w procesie produkcyjnym jak: wypelnianie brakow za pomoca szpchlowania, kontrola jakosci, ukladanie produktu na palety, przygotowywanie do wysylki
  • mozliwosc klejenia i laczenia oklein
  • inne prace na roznych dzialach

Czego oczekujemy:

  • mile widziane doswiadczenie w produkcji, praca jest fizyczna, co dla niektorych moze byc monotonna
  • wlasne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • rozmawiasz w jezyku angielskim ( moze byc slabszy) skontaktuj sie z nami w tej kwestii jezeli nie jestes pewny co do poziomu komunikacji

Co oferujemy:

  • praca dlugoterminowa w malosredniej firmie gdzie panuje mila atmosfera
  • praca na 1 zmiane, 37,45 godzin (cos dla pracujacych mam)
  • praca nie jest ciezka, co dla niektorych moze byc monotonna (mozliwosc wczesniejszego obejrzenia firmy od wewnatrz)
  • ADV dodatek

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support