Pracownik produkcji (praca lekka) in Oss

  • Algemeen
  • Oss
  • 07-09-2022
Over de functie

The company

Praca w dynamicznym środowisku, gdzie rozwój osobisty i innowacyjność są najważniejsze, również jeśli chodzi o Twój rozwój zawodowy. Tutaj możesz odkryć, co lubisz, co sprawia Ci radość, ale także w czym jesteś dobry i możesz stać się jeszcze lepszy.

Tutaj pracujesz w swoim własnym tempie i jesteś ich najcenniejszym kapitałem! Bez stresu!

Co się stało?

Praca jest bardzo zróżnicowana i można być oddelegowanym do różnego rodzaju działów, zawsze są to lekkie prace produkcyjne.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Lubisz pracować rękami i robisz to dokładnie. Potrafisz pracować samodzielnie i zawsze możesz zadawać pytania przełożonemu. Fizycznie jesteś w stanie wykonywać lekkie prace ręczne. Do firmy można dojechać własnym transportem: dlatego możliwe jest, abyś przyjechał do pracy własnym transportem.

Co Państwu oferujemy?

  • Wynagrodzenie od 21 roku życia; 11,44 €
  • Doradztwo zawodowe;
  • Praca na dzienną zmianę, w której pracuje się od 7.45 do 16.45 (godziny mogą się czasami różnić);
  • Dodatek na podróże w wysokości 10 centów za kilometr.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Direct People je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Direct People