Wakat dla uczniow Berkel Enschot in Berkel-Enschot

  • Parttime
  • Berkel-Enschot
  • 31-08-2022
Over de functie

Zauważyłeś fajną bluzę?

Przyjdź i zarób dodatkowe pieniądze w piekarni w Berkel Enschot

Przydałoby się jakieś dodatkowe kieszonkowe? W piekarni zarabiasz więcej niż potrzeba! Poszukujemy młodzieży w wieku od 14 lat, która chce pracować w weekendy. Będziesz pracować jako osoba sprzątająca i sprzątać obszary produkcyjne, gdy nasi piekarze pójdą do domu. W ramach konsultacji będziesz pracować w piątek od 15.00 do 20.00 i/lub w sobotę od 7.30 do 14.00. Mnóstwo czasu na inne weekendowe sprawy!

PS Musisz rozumieć i być w stanie mówić po holendersku!!!!

Masz ochotę na to? Prosimy o kontakt na adres jolanda@matchsupport.eu/maja@matchsupport.eu

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support