Pracownik przemysłu poliestrowego (Tilburg) in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • 24-08-2022
Over de functie

Firma:

Dla firmy z Tilburga poszukujemy pracownika, który ma doświadczenie w pracy z poliestrem lun chce go nabyc. Dotyczy on firmy, która oprócz pracy produkcyjnej wytwarza różnorodne przedmioty (artystyczne). Powstają bardzo różne przedmioty, od małych po duże.  Często najpierw wykonuje się wydruk 3D, a dopiero potem właściwy obiekt. Jest to firma z sektora MSP, w której miły zespół pracowników pracuje razem nad produkcją zarówno przedmiotów, jak i wyrobów specjalnych.

Co zamierzasz zrobić?

  • Pracownik nauczy Cię, jak wykonywać różne przedmioty z poliestru.
  • Fajna jest podstawowa znajomość poliestru, ale w trakcie pracy zostanie ci wyjaśnione, jak podchodzić do pracy, aż w końcu będziesz mógł pracować samodzielnie.

Twoje działania będą obejmować:

  • Laminowanie elementów poliestrowych
  • Wykończenie wszystkich rodzajów elementów poliestrowych
  • Współpraca z kolegami z różnych działów
  • Wspólnie dbacie o to, aby powstawały najpiękniejsze produkty kreatywne.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z poliestrem
  • Uważasz, że interesujące jest wytwarzanie różnych twórczych przedmiotów
  • Jesteś osobą, która chce się rozwijać i lubi wykonywać fizyczną i odpowiedzialną pracę
  • Wiedza techniczna lub kreatywna jest przydatna, ale nie jest wymagana.
  • Jesteś precyzyjny i dbasz o jakość
  • Cechuje Cię praktyczność i koleżeńskość.

Co oferujemy:

  • Praca w pełnym wymiarze godzin w zgranym zespole
  • Zmiana dzienna
  • Widok na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Duża odpowiedzialność i możliwość rozwoju

Czy zainteresował Cię ten wakat? W takim razie prosimy o szybką odpowiedź.

recruitment@matchsupport.eu

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support