Se caută lucrători de producție în Olanda in Otopeni

  • Otopeni
  • 17-08-2022
Over de functie

Se caută lucrători de producție!

Îți place să îți sufleci mânecile și ești pregătit pentru o nouă provocare? Căutăm angajați de producție pentru mai mulți clienți în diferite locații. Este vorba despre locuri de muncă în industria alimentară, industria betonului și industria tehnică.

Ce veți face?

Veți contribui la buna desfășurare a întregului proces de producție. Veți lucra într-o echipă și veți putea fi repartizat pe scară largă. Gândiți-vă la diverse activități de producție:

Operarea mașinilor, turnarea și finisarea, citirea desenelor și curățarea pieselor. Nici o zi nu este la fel, deoarece toate produsele sunt realizate special la comandă. Un loc de muncă provocator în care nu te vei plictisi niciodată! Programul de lucru variază in schimburi difeite

Pe cine căutăm?

  • persoană cu adevărat dornică de acțiune !
  • Sunteți interesat de tehnologie sau de industria alimentară
  • Îți place munca fizică și activă
  • Aveți o bună cunoaștere a limbii / engleza.
  • Cineva care oferă calitate

Ce oferim?

  • Post cu normă întreagă (40 de ore pe săptămână)
  • Programul de lucru variază între turele de zi și turele de noapte
  • Cazare în Țările de Jos
  • Transport la locul de muncă
  • 25 de zile de concediu pe an + indemnizație ATV
  • Condiții bune de lucru în care siguranța este pe primul loc

Sunteți interesat?

Trimiteți o scrisoare motivantă și un CV la: recruitment@flexservicegroep.nl Puteți obține mai multe informații contactând Flex Service Groep în Duiven.

Telefon: 00316 11 67 20 94 / 0031 6 82259398

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Flex service groep je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Flex service groep