Sofer de stivuitor (Munca in Olanda) in București

  • Voltijd
  • București
  • 16-08-2022
Over de functie

Sunteti în posesia unui certificat de stivuitor și cauțati o (nouă) provocare în Beneden-Leeuwen (Gelderland, Olanda)? De asemenea, sunteți capabil să lucrați independent și aveți un mare simț al responsabilității și o bună mentalitate de muncă? Atunci va căutăm! Avem o poziție excelentă ca șofer de stivuitor în industria alimentară disponibilă pentru tine! Citiți mai departe anuntul pentru postul vacant!

Pentru clientul nostru din Beneden-Leeuwen căutăm un șofer de stivuitor care este disponibil full-time și are o atitudine flexibilă (fara mentalitate de la 9 la 5). Clientul nostru ofera servicii complete in domeniul procesarii sucurilor si lichidelor si al procesului logistic al acestuia. În calitate de șofer de stivuitor sunteți responsabil pentru furnizarea și transportarea produselor în diferite puncte ale procesului de producție. Luati in considerare transportul in timp util, astfel incat procesul de productie sa poata continua sa functioneze optim.

Ce veti face?

• Transportul produselor cu stivuitorul;

• Ajutor la încărcare și descărcare;

• Procesarea borderourile de ambalare;

• Veti contribui la un mediu de lucru sigur, pentru dumneavoastră și colegii dumneavoastră.

Ce oferim?

• Salariu orar brut de 11,50 euro;

• Indemnizație de schimb (loc de munca în 3 schimburi);

• Posibilitatea angajarii permanente;

• 24 de zile de concediu pe an;

• Mediu de lucru sigur în care regulile de sănătate și siguranță sunt esențiale;

• Colegi plăcuti pentru a bea ceașcă de cafea în pauze.

Pe cine cautam?

• Aveți experiență în conducerea unui stivuitor;

• Sunteți în posesia unui certificat de stivuitor;

• Stăpâniti limba engleză sau germană oral și în scris.

Sunteti interesat?

Trimiteti o scrisoare motivanta si un CV la: recruitment@flexservicegroep.nl. Puteti obtine mai multe informatii contactand Flex Service Groep in Duiven.

Contact:

Telefon: +31 316 34 00 84 +31 611672094 +31 682259398

E-mail: recruitment@flexservicegroep.nl

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Flex service groep je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Flex service groep