Pracownik produkcji in Boxtel

  • Algemeen
  • Boxtel
  • 19-07-2021
Over de functie

The company

Naszym klientem jest organizacja, która sprzedaje, produkuje, instaluje i utrzymuje wszechstronne, zbudowane na zamówienie place zabaw, parki trampolin i kursy sportowe. Robią to na całym świecie. Pomyśl o miejscu pełnym basenów z piłeczkami, zjeżdżalni, trampolin, torów sportowych i nie tylko!

Każdego dnia pracuje tam około 75 pracowników, aby uzyskać produkt, o którym marzy nasz klient. Chcą, aby dzieci i dorośli mogli cieszyć się ich zaskakującymi i wszechstronnymi parkami za każdym razem.

Co się stało?

  • Montaż produktów
  • Produkcja (obsługa maszyn, napinanie tkanin, lin i kontrola jakości)

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wiedza lub umiejętności techniczne
  • Własne zakwaterowanie w okolicy Boxtel
  • Własny transport do pracy

Co Państwu oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 11,50 euro za godzinę,
  • Dodatek na podróże 15 centów za km, max 40 km w jedną stronę,
  • Bonus 25% za soboty i nadgodziny,
  • Możliwość stałej umowy po 9 miesiącach w przypadku dobrych wyników,
  • Bardzo miłą atmosferę, gdzie nacisk kładziony jest na Twój rozwój,
  • Gwarantowane godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 16.00 oraz w soboty w godzinach 06.00 - 11.00.

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Direct People je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Direct People