Medewerker Schoonmaak in Poeldijk

  • Schoonmaak medewerker
  • Fulltime
  • Poeldijk
  • €2000 - €2500 per maand
  • 04-07-2022
Over de functie

Lubisz czystosc oraz porzadek? Zwracasz uwage na szczegoly, jak i lubisz pozostawiac za soba projekt lsniacy czystoscia? Poszukujesz prace na pol badz pelny etat? W takim razie szukamy Ciebie!

Waar hou jij je mee bezig?

Jako pracownik sprzątający odciążasz klienta. Doskonałe rezultaty zapewniasz samodzielnie lub w zespole. Niezależnie od tego, czy jest to biurowiec, plac budowy, czy apartament - wszedzie czujesz się jak w domu! Oczywiście ostrożnie obchodzisz się ze środkami czyszczącymi i innymi materiałami. Zapewniasz, że praca jest wykonywana w najlepszy możliwy sposób tak aby klient byl zadowolony z koncowego rezultatu.

Wie zoeken wij?

Idealny pracownik sprzątający;

  • Jest reprezentatywny i przyjazny dla klienta
  • Jest zmotywowany do pracy
  • Posiada prawo jazdy B
  • Jest elastyczny i ma proaktywne podejście do pracy
  • Ma pewne doświadczenie w pracy
  • Posiada wlasne zakwaterowanie oraz wlasny dojazd do pracy

Wij bieden

  • Zróżnicowana prace w zgranym zespole
  • Schludna odzież firmowa
  • Samochód firmowy
  • Prace w pełnym wymiarze godzin (38 godzin tygodniowo)
  • Cotygodniowe wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Jump Into People je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Jump Into People